Noor Meister 2017

Oskuste aasta suurüritus toimub 4.-5. mail 2017 "Noor Meister 2017" Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses (Pirita tee 28, 10127 Tallinn). Pärnumaa Kutsehariduskeskus (PKHK) osaleb 21. eriala kutsevõistlusel ja võistlustulle astub 38 õpilast.

Lisaks kutsemeistrivõistlustele toimub selle raames kutsekoolide infomess, millest võtab osa ka PKHK messitiim ning ollakse esindatud nii 4. kui 5. mail 2017 kell 10.00-18.00 messiboksiga kutsekoolide infomessi alal. Messiboksis tutvustame õppimisvõimalusi PKHK-s, vastame huviliste küsimustele ning jagame PKHK turundusmaterjale ja -meeneid. 

Messitiimi kuuluvad: õppe- ja karjäärinõustaja Kersti Oksaar, huvijuht Kai-Tõe Ellermaa ning 4 õpilasesinduse liiget: Maarja Virula (tisler, esimene kursus), Neeme Nurm (IT-süsteemide nooremspetsialist, esimene kursus), Andra-Karolin Schumann (kokk, esimene kursus)) ning Janeli Kirikal (müüja-klienditeenindaja, esimene kursus).

Noor Meister 2017 kutsevõistlustel osalevad:

  • Kondiiter - Brigita Juske (pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia, teine kursus. Kodune töö „Kink emale“, kohapeal tuleb valmistada tort „Juubeli ootel- Eesti 100“. Juhendajad: Terje Steinberg, Terje Jürgens, Helina Kruusmaa;

  • Logistik - Dario Raudsepp (logistika klienditeenindaja, teine kursus). Juhendajad: Aime Harjakas, Elina Tarkus;

  • Logistik - Aveli Lillemäe (logistika klienditeenindaja, kolmas kursus). Juhendajad: Aime Harjakas, Elina Tarkus;

  • Majutusteenindaja - Maris Link, Kaisa Martin (majutusteenindus, teine kursus). Juhendaja: Hiie Põldma;

  • Müügikorraldaja gümnaasiumi baasil - Astrid Rosenberg (müügikorraldaja, teine kursus). Juhendajad: Kaie Pärn, Külli Šorin, Hanna Kuldsaar;

  • Müügikorraldaja gümnaasiumi baasil-   Jaana Barinova, Ellis Peets (müügikorraldaja, esimene kursus). Juhendajad: Kaie Pärn, Külli Šorin, Hanna Kuldsaar;

  • Müüja põhikooli baasil - Arvo Ehrstein, Lauriina Vastisson (müüja, kolmas kursus). Juhendajad: Kaie Pärn, Külli Šorin, Hanna Kuldsaar;

  • Pagar- Casper Gregory Tanner Leies (pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia, esimene kursus). Kodune töö „Juubeli ootel Eesti 100“, kohapeal tuleb teha 20 magusat ja – soolast saiakest;

  • Puhastusteenindaja, grupp 2- Kristi Männiste, Pirje Pesor (puhastusteenindus, kolmas kursus). Juhendaja Annely Raev;

  • Restoraniteenindaja- Indra Ottis (kokk, esimene kursus), Krete-Kristin Aruste (kokk, neljas kursus, lõpetas veebruaris 2017)). Juhendaja Peep Peetersoo;

  • Vastuvõtu administraator- Maarika Joa, Liina Lavrik (majutusteenindus, kolmas kursus). Juhendaja Tiina Kiibus;

  • Ehituspuusepp – Olaf-Kaur Kohver; Dan Mängel (esimene kursus). Juhendaja Karli Edo;

  • Plaatija – Siim Aarna (kolmaas kursus, Plaatija 2017 2.koht). Juhendaja Janek Klaamas;

  • Ehitusviimistleja – Gerhard-Gustav Pikkor (kolmas kursus). Juhendaja Vilve Holzberg;

  • Keevitaja- Joel Paas (kolmas kursus), Hendrik Ehastu (teien kursus, Viru Welder 2017 1.koht). Juhendaja Urmas Rebas;

  • Infotehnoloogia- Arnold Kell, Sander Timusk (teise kursuse õpilased). Juhendaja Oliver Kikas;

  • Elektroonika –, Andre-Egherd Eha (esimene kursus), Erik Naissaar (teine kursus, Instrutec 2016 kolmas koht),. Juhendaja Mart Ronk;

  • Hooldustöötajad - Signe Valdaru, Marina Tõniste (teine kursus). Juhendajad: Ülle Kivisild ja Stella Nuust;

  • Juuksur - Liisa Sammelselg, Karoliina Kullas, Marge Viirok (esimene kursus). Modellid: Martin Müürisepp, Liana Tüür, Kristin Tulgiste.. Võistlus toimub kahes kategoorias ning eraldi arvestusega: Parim Juuksur 2017 ja trendisoeng "New vintage". Juhendaja Õnne Ennusaar;

  • Raamatupidaja - Eneli Ehrbach, Keiri Lind (teine kursus), juhendaja Ille Kukk;

  • Sekretär - Birgit Org, Eliis Roosmaa, Merili Lobjakas (teine kursus). Juhendajad Külli Song ja Anu Laas;

  • Ärikorraldus - Allar Vellner, Kristo Krüger, Kätlin Sagim, Annely Villiste (teine kursus). Juhendaja Eela Malk.