Koolielu korraldus alates 01.06.2020

kool

Info uuendatud 01.06.2020

Alates 01.06.20 taastub tavaline töögraafik. Töö jätkub tunniplaani kohaselt, kas distantsõppel või koolimajas. Toitlustamine söögivahetundidel sööklas  kell 10-14. Kõik järelvastamised toimuvad koolimajas. Õpiinfosüsteemis on õpetajate konslutatsioonide ajad.

Jälgida  palume hoolikalt tunniplaani, sealt saate täpse info, kas õppetöö toimub kontakttunnina või e-õppe vormis.

Kinni peab pidama reeglist, et üle 10 õpilase korraga ruumi ei lubata samuti kehtib endiselt ka koolis 2 + 2 reegel. Kõik, kes õppetööle tulevad, peavad olema terved. Enda ja teiste tervise huvides ning vähendamaks nakatumisohtu on oluline käte pesemine ja hügieen. Isikukaitse vahendid saab vajadusel kooli poolt. Õpetaja jagab vajadusel oma klassiruumis viibijatele kaitsevahendeid (maske). Kaitsevahendite kasutamise on vabatahtlik. Kasutatud maski võib visata vaid selleks spetsiaalselt paigaldatud ja märgistatud prügikastidesse, mis asuvad koridorides. 

Toitlustamine

Toitlustamine söögivahetundidel sööklas  kell 10-14. Võimalusel maksa kaardiga!
E-õppel olevad õpilased, kes on koolilõuna toetuse saajad võivad tulla kooli lõunat sööma.

Järelvastamised

Kõik järelvastamised toimuvad koolimajas. ÕIS –is on õpetajate ajad. 

Koolis viibimise kord

Koolimaja on avatud vaid töötajatele ja õpilastele. Võõrastel koolimajas viibimine keelatud. Kooli territooriumil ja vahetus läheduses on keelatud ka suitsetamine, et vältida kogunemisi.

Raamatukogu

Raamatukogu on suletud, aga laenutatud raamatuid ja töövahendeid saab tagastada. Küsimuste korral ja lisainfo saamiseks palume ühendust võtta e-posti teel: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistada 445 1954. 

Õpilaskodu

Õpilaskodu on avatud pühapäeva kella 15.00-st kuni reede kella 18.00-ni. Õpilaskodu ja majutuse kohta tekkinud küsimustele vastab PKHK õpilaskodu juhataja tel 58607746.

Praktika ja töökohapõhine õpe

Õpilaste praktika või töökohapõhine õpe võib jätkuda või alata, kui kõik osapooled (õpilane, vanem, tööandja) on sellega nõus. Seejuures aga peab majandustegevus jätkuma ja ettevõtete tegevust tuleks võimalikult vähe häirida. Ettevõttepraktikat võib sooritada. Kui praktika sooritamine ei ole võimalik, siis tuleb selles informeerida praktikakorraldajaid: tehnikaõppeosakond – Pille Nurmberg See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., teenindusõppeosakond Karin Torin See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Lõpukursused

Käesoleval aastal toimuvad lõpuaktused pisut teisiti. Suuri ühiseid aktuseid seekord ei toimu ning oleme hajutanud aktused erinevatele päevadele. Aktuste ajakava. Aktused on jagatud gruppideks ning igal lõpetajal on lubatud aktusele saali kaasa kutsuda kuni 2 külalist (mitte rohkem).
Sisenemine toimub B korpuse kaudu III korrusele auditooriumisse. Ruumi B 303 lubatakse 15 minutit enne aktust lõpetaja koos kahe külalisega, kes paigutatakse istuma hajutatult. Lõpetaja annab sisenemisel allkirja lõputunnistuste raamatusse. Lõpetaja istub saalis koos oma külalistega. Saali uks juures on saadaval desovahend ja maskid.
Lõpugruppide pildid tehakse saalis ja pärast aktust on võimalik soovi korral pildistada lasta õues. Aktuse pikkus on ca 30 minutit. Kõik lõpetajaid õnnitleda soovijad võivad oodata B korpuse ees õues, kuhu lõpetajad kohe peale aktust suunduvad.

Täiendus– ja ümberõpe

Muudatustest ja edasilükkamistest on informatsioon koolituste kalendris.

Nõustamine

Õpilased, kes tunnevad, et vajavad nõustamist või esineb probleeme õppimisega või õppevõlgnevuste likvideerimisega või on võimalus pöörduda abi saamiseks õppenõustaja Marina Skljarenko See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel: 56989340, facebook: Marina Õppenõustaja ja Õppe- ja karjäärinõustaja Lisette Kandima See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel: 56946570 poole.