Eile, 1.novembril, toimus teist korda Pärnumaa kutsehariduskeskuse (PKHK) müüja-klienditeenindaja eriala töövarjupäev. Eesmärgiks oli pakkuda esmakursuslastele võimalust heita pilk oma ala spetsialistide päristöö olemusse. Töövarjupäeval tutvusid õpilased reaalse töökeskkonnaga, jälgisid ja võimalusel osalesid tööprotsessis.

Tänasest vestlusringist õpilastega selgus, et töövarjupäev andis uusi ja kasulikke kogemusi. Selle käigus saadi parem ettekujutus müüja-klienditeenindaja igapäevasest tööst, suheldi kaupluste töötajatega ja võimalusel võeti osa erinevatest müügiga seotud tegevustest – kaupade vastuvõtmine, väljapanemine ja väljapanekute korrastamine, turvamine, hinnasiltide kontrollimine ja vahetamine, kassatöö. Töövarjudele meeldis kõige rohkem neid vastu võtnud töötajate heatahtlikkus ja ettevõtete sõbralik õhkkond.

Paljudes ettevõtetes võtsid meie õppureid vastu PKHK kaubanduse valdkonna praegused õppurid (Jane Voll MK-15, Kaia Lääne MK-15) ja vilistlased (Kadri Hansen MK-13, Kristina Tuulmägi MK-11, Enelin Link M-08 ja MK-10, Annika Klade täiendkoolitus, Merit Mölder MA-04). Ettevõtmisse andsid oma panuse järgmised Pärnu linna ja maakonna kaubandusettevõtted – Apollo, Takko, Maksimarket, Bauhof, Pärnu Keskus, Weekend ja Ideaal Kosmeetika.

Kaubanduse õppekavarühm tänab kõiki koostööpartnereid meeldiva ja jätkuva koostöö eest!