Pärnumaa Kutsehariduskeskus (edaspidi PKHK) on uuendusmeelne kutsekool, olles avatud koostööle igal tasandil. PKHK on osalenud aktiivselt nii koordinaatorina kui ka partnerina mitmetes  kohalikes ning rahvusvahelistes projektides.

PKHK projektitööd koordineerib projektide koordinaator. Lisaks tegutsevad aktiivsete projektijuhtidena mitmed kooli õpetajad ja osakonnajuhatajad.

Kontakt

Anu Kukk
Projektide koordinaator/Project Coordinator
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 5649 5880
Pärnumaa Kutsehariduskeskus/Pärnumaa Vocational Education Centre

2015. aastal tunnustati Pärnumaa Kutsehariduskeskust Erasmus+ kutsehariduse õpirände hartaga. Harta omanikuks olemine tähendab, et institutsioon, mis on hartaga rahvusvaheliselt tunnustatud, saab omale õiguse taotleda mobiilsuse toetust lihtsustatud korras. Selle eesmärk on toetada saatvate organisatsioonide õpirände korraldamise suutlikkuse kasvu, jätkates samal ajal õpirände kvaliteedi tunnustamist ning arendamist. Kutsehariduse õpirände harta kehtib kogu Erasmus+ programmi aja (aastani 2020).

Vet Mobility Charter logoÕpirände harta omistamise aluseks oli Pärnumaa Kutsehariduskeskuse rahvusvahelistumise strateegia 2015 – 2020.

Strateegia dokumenti uuendati 2016. aasta detsembris - Pärnumaa Kutsehariduskeskuse rahvusvahelistumise strateegia 2015 – 2020 uuendatud (pdf -formaadis)

Erasmus+ kohta saab lähemalt lugeda http://erasmuspluss.ee/

Nordplus programmi toel elluviidud projektid.

SA Keskkonnainvesteeringute Keskuse rahastuse toel ellviidud projektid. 

Aastatel 2007-2013 Euroopa Sotsiaalfondi toel elluviidud projektid.

Välisministeeriumi toel elluviidud projektid.

Aastatel 2007-2013 EL Struktuuritoetustega elluviidud projektid.