24. okt 2019 valis PKHK Õpilasesindus endale ÕE XVI üldkoosolekul uue presidendi, kelleks sai I kursuse õpilane Maria Klemmer. Presidendi  kandidaatidele toimus enne valimisi debatt, kus osales 4 kandidaati: Margus Veemaa, Karoli Arakas, Maria Klemmer ja Tuuli Lääts. Asepresidendi rolli hakkab täitma valimistel teisena hääli saanud Karoli Arakas. Enne debatti ja valimisi võttis üldkoosolek vastu ka PKHK ÕE põhikirja muutused.

Avaldus (doc fail)

Täites kirjaliku avalduse, annad teada oma soovist liituda kooli Õpilasesindusega (edaspidi ÕE). Avalduse saad lisaks kodulehele paberkandjal ka kooli raamatukogust, huvijuhilt või rühmajuhatajalt.
Täidetud avaldus tagasta hiljemalt 16. septembriks kooli raamatukokku või huvijuhile või saada digiallkirjastatult huvijuhi meilile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Peale nimetatud tähtaega võetakse kõigi soovijatega meili teel ühendust!
Lisainfo huvijuhilt kab A421

I ÜLDSÄTTED

1.1. Pärnumaa Kutsehariduskeskuse (edaspidi PKHK) õpilaskonna moodustavad kutseõppe tasemeõppe õpilased.

1.2. PKHK õpilaskond juhindub oma tegevuses kutseõppeasutuse seadusest, kooli põhimäärusest, PKHK õpilaskonna põhikirjast ja heast tavast.

1.3. PKHK õpilaskond otsustab ja korraldab iseseisvalt, kooskõlas kutseõppeasutuste seaduse ja seaduse alusel antud õigusaktiga õpilaselu küsimusi, lähtudes PKHK õpilaste huvidest, vajadustest, õigustest ja kohustustest.

PKHK ÕE JUHATUSE VALIMISE KORD
I KANDIDAATIDE ÜLES SEADMINE JA REGISTREERIMINE
1.1 Õpperühmade poolt ÕE üldkoosolekule valitud õpperühmade esindajad saavad kandideerida
juhatusse.
1.2 Kõigil ÕE liikmetel on õigus üles seada oma kandidatuur ÕE juhatuse valimisteks, hiljemalt
ÕE üldkoosoleku alguseks.

Lehekülg 1 / 2