Avatud uste päevad „Keskkonna- ja tervisesõbralik kutsekool" toimuvad 21. ja 22. novembril

Pärnumaa Kutsehariduskeskuse (PKHK) avatud uste päevad „Keskkonna- ja tervisesõbralik kutsekool“ toimuvad 21. ja 22. novembril 2017. aastal II Euroopa kutseoskuste nädal raames, mis leiab aset 20.-24. novembril 2017. aastal. Töötubade kaart

 

Lahtiste uste päevadel toimuvad õpilastele ja teistele õpihuvilistele erialade töötoad, PKHK siseterviseraja tutvustamine ning erialade õpilasvarjutamine. Noorte suunajatele toimub infoõhtu „Kutseharidus on lahe!“: Erialade töötubades on õpilastel ja teistele õpihuvilistel võimalus osaleda 21. ja 22. novembril. Osalejatele ja õpilasvarjudele on töötubades tagatud ka kerge kehakinnitus! Kuid meil on avatud ka söökla (kl 10-14) ja kohvik (kl 8-15).

  • Töötubades osalemiseks täitke töötubade registreerimisvorm hiljemalt 13. novembriks 2017. NB! Registreerimisvormi on tärniga märgitud töötoad, milles osalemisele järgneb kahe ettevõtete külastamine (ettevõtete külastamiseks on buss organiseeritud!). Ettevõtete külastamine algab kell 12.30 ning kestab kaks korda ~45-60 min.
  • Kui teil on soovi tulla Pärnumaa Kutsehariduskeskusesse õpilasvarjuks, siis palun märkige oma soov õpilasvarju registreerimisvormi hiljemalt 7 päeva enne seda kuupäeva, kui soovite õpilasvarjuks tulla. Erialade õpilasvarjutamine õpilastele ja teistele õpihuvilistele novembrikuus (eelistatult 20.-24. novembril).
  • Kutsehariduse infoõhtu „Kutseharidus on lahe!“ lastevanematele, õpetajatele, klassijuhatajatele, karjäärispetsialistidele, huvijuhtidele, noorsootöötajatele ning kõikidele noorte suunajatele toimub PKHK-s teisipäeval, 21. novembril 2017, kell 17.15-18.00 (Niidupargi tn 12/1, B-korpus, ruum B303). Pärast infoõhtut on võimalik huvilistel osa võtta ekskursioonist Pärnumaa Kutsehariduskeskuse õppehoonetes (hinnanguline kestvus 45 min). Infoõhtul osalemiseks märkige oma soov infoõhtu registreerimisvormi hiljemalt 13. novembriks 2017. 
  • Lahtiste uste päevadel (v.a infoõhtul „Kutseharidus on lahe!“) palume teil saabuda aadressile Niidupargi tn 12, Pärnu, A-korpus.

21. - ja 22. novembril asub PKHK fuajees õpilasesinduse messiboks, kust on võimalik saada lnfot, sh ajakavad (koos ruuminumbritega), õppimisvõimaluste tutvustamine jpm. Õppehoonetes on ka PKHK sekretäri eriala õpilased, kes aitavad teid õigetesse ruumidesse ja õppehoonetesse liikuda.

Rohkem infot lahtiste uste päevade kohta saate õppe- ja karjäärinõustaja Kersti Oksaare käest (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 445 9465).

Tegevust rahastab Euroopa Sotisaalfond ja Eesti riik ning tegemist on PRÕM tegevuse 8.7 „Kutsehariduse maine tõstmine“ vahenditega.

Kohtumiseni 21.-22. novembril!