Ettevõtlusteemaline infopäev

Teisipäeval,  12. detsembril toimub Eesti Töötukassa Pärnumaa osakonna ja Pärnumaa Kutsehariduskeskuse ettevõtlusteemaline infopäev Pärnumaa Kutsehariduskeskuse suures auditooriumis (B303) kell 9.20-11.50 (kestvusega 2,5h). Infopäeva eesmärgiks on toetada kutsehariduskeskuse õpilaste sujuvamat liikumist koolist tööturule. Infopäeval on võimalik kuulata ettevõtjate kogemusi ning osaleda põnevas ettevõtlusmängus.

Registreerumine: aineõpetaja/rühmajuhataja registreerib õpperühma, saates See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. e-mailile aadressile hiljemalt 5. detsembriks õpperühma tähise, rühmaga kaasas oleva õpetaja nime ning osalejate ligikaudse arvu. Kui õpperühmaga kaasas oleval õpetajal on soovi ürituse korraldamisse panustada ettevõtlusmängus lauajuhiks olemisega, siis palun andke ka sellest e-kirjas teada. 

Kui Teil on täiendavaid küsimusi, siis palun pöörduge õppe- ja karjäärinõustaja Kersti Oksaare poole (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., +372 445 9465).