OBO Bettermann

Aeg on piisav nende jaoks,
kes seda kasutada oskavad
- Leonardo da Vinci -

Pere ettevõtted on pühendunud oma klientidele, nad ületavad kriise paremini kui teised, on tagasihoidlikud kuid omavad väärtusi, ei spekuleeri teiste inimeste rahaga, nad on edukad.

OBO Bettermann -100 aastaga Saksa taluniku väikeettevõttest globaalseks installatsioonimaterjalide suurtootjaks

Kui Sa mõtled, et oled saavutanud palju, on tegelikult saabunud aeg teha järgmine samm. Paindlikkus on  meie  ideede ja tegude  südamik. Ja on seda olnud juba rohkem kui 100 aastat. Me jätkame pühendunult ka tulevikus. Ettevõtte eduks. Teie eduks. Traditsiooni ja visiooni ühendamine. See on „think orange“. Terviklahenduste tootjana mõtleb ja tegutseb OBO juba ammu süsteemselt. See võime on ehitiste süsteemitehnikas intelligentsete terviklahenduste eelduseks. Me ühendame tooted süsteemseteks lahendusteks. See on „think connected“.

1911. See on meie edu-loo algusaasta. Franz Bettermann asutab väikese metalli-töötlemiseks mõeldud ettevõtte. Sellest aastast alates oleme astunud palju samme koos meie töötajate ja klientidega. Väikesest metalli-töötlemis-tehasest on OBO arenenud tulevikule-orienteeritud ehitiste varustajaks installatsiooni-tehnoloogiaga. Ligi 40 tütarettevõtet ja asukohad rahvusvahelistel turgudel. Kohalolu 50 riigis. 30,000 tootega. Ligi 3000 töötajat tagavad et OBO tooted „ juhiksid elektrit, edastaksid andmeid, kontrolliksid energiat“ üle terve maailma.

Suur-ettevõte kuulub ikka Bettermannide perekonnale.

Meie tootevalikusse kuuluvad:

  • Ühendus-ja kinnitussüsteemid (harukarbid, klemmid, hülsstihendid, tüüblid  jne)
  • Transientliigpinge-ja piksekaitsesüsteemid (liigpingekaitse, potentsiaaliühtlustuse, piksekaitse, maandusega seotud tooted)
  • Kaablikandesüsteemid (kaabliredelid, rennid, aksessuaarid)
  • Karbikpaigaldus-ja seadmete süsteemid (juhtmestikukarbikud, seadmekarbikud, karbikpostid, MODUL45 seadmed)
  • Tuletõkkesüsteemid (isolatsioonimaterjalid, toimetagamissüsteemid)
  • Põrandas-paigaldussüsteemid (põrandakanalid, põrandaluugid MODUL45 seadmetele)

www.obo.ee