OK Acer OÜ

Arborist ja ohtlike puude langetamine - OK Acer OÜ

OK Acer on kiirelt kasvav väikeettevõte arboristika valdkonnas, mille igapäevaste teenuste hulka kuuluvad ohtlike puude langetamine, puude lõikamine, puude seisukorra hindamine ja kändude freesimine. Peamiselt tegutsetakse Pärnus ja Tallinnas, aga ka mujal Eestis.

OK Acer alustas tööd 2015. aastal, mil kaks arboristika eksperti Arne Oad ja Oliver Haav lõid ühise ettevõtte. Aastate jooksul on OK Aceri kvalifitseeritud arboristid puid hooldanud enam kui 800 objektil.

Meie eesmärk on aidata leida tasakaal inimese ja looduse vahel. Kus vähegi võimalik, püüame teha nii, et puud säiliksid linnakeskkonnas võimalikult kaua, sest mida rohkem on me ümber loodust, seda puhtam on õhk. Lõppkokkuvõttes on rahul nii meie kliendid kui ka puud.

Lisaks arboristi tööle, mida me valdame suurepäraselt, pöörame suurt tähelepanu sellele, kuidas me oma kliente teenindame. Peame oma lubadustest kinni, ilmume kohale siis, kui on kokku lepitud ja e-kirjadele vastame kiiresti.

Kui õpid arboristi erialal ja otsid kohta, kus teha arboristi praktikat, siis on OK Acer selleks väga õige valik. Arne Oad, kes on üks OK Acer OÜ juhatuse liikmetest, on ühtlasi ka arboristika eriala kutseõpetaja.