Tordioksjon kodutute loomade varjupaiga toetuseks

Pärnumaa Kutsehariduskeskuses (PKHK) toimub homme esmakordselt tordioksjon kodutute loomade varjupaiga toetuseks. Kõigil on võimalus osta tort sularaha eest, tordi alghind on 5 eurot ning pakkumise samm 1 euro. Tule ja anneta Sinagi oma tort oksjonile müügiks!

Idee korraldada ettevõtlusnädalal tordioksjon tuli PKHK ärikorralduse eriala teise kursuse õpilasel Kert Klementil. Koos õpingukaaslastega otsustati panustada heategevusse ning toetada Pärnumaa Kodutute Loomade Varjupaika, kuna soovitakse aidata loomi, kes ei ole võimelised ennast ise aitama. Sama õppegrupp tegi juba ka eelmisel aastal koostööd varjupaigaga, kus nad ettevõtlusnädala raames korraldatud laadal müüsid nende tooteid.

Tordid on lubanud oksjonile annetada: Cafe XS, Kohvihoovik, Cafe Piano, Pärnu keskuse Taluturg, restoran Noot ja Embecke, Teatri kohvik ja Mahedik, PKHK õppegrupid jpt.

Korraldajad paluvad tordid tuua koos karbi või alusega PKHK suurde auditooriumisse kl 8.30. Tordioksjon toimub neljapäeval, 8.oktoobril kell 10 suures auditooriumis B-303.