Eesti hotellide ja restoranide liit (EHRL) annab teada ja õnnitleb Kertu Tedremäed, kellele on määratud 2016. aasta EHRL-i stipendium. Autasustamisüritusele toimub täna, 23.novembril kl 14 Tallinnas Swissotelis.

Kertu Tedremäe õpib Pärnumaa kutsehariduskeskuse (PKHK) koka eriala teisel kursusel. Kertu on saanud suure osa infost, mis puudutab koka ametit, oma õelt, kes omandab koka eriala meie koolis viimasel kursusel.

 

Kertu on väga kohusetundlik ja töökas õpilane. Oma positiivse ellusuhtumisega on ta suutnud kaasa haarata kursusekaaslased. Ta ei tee ühtegi asja ega koolitöid lihtsalt niisama, vaid mõtleb kõik tegevused hoolega ja põhjalikult läbi. Kertu hinded on head ja väga head ning kodutööd korrektselt vormistatud ning tehtud.

Õppegrupis on ta vaieldamatult üks liidritest, tema arvamusega arvestatakse, temast peetakse lugu, tema optimism on kaasa haaranud üsna paljud grupi liikmed. Arenguvestlusel õppegrupis selgus, et Kertu arvamusega grupis arvestatakse, teda peetakse nn grupi hingeks.

Enne esimest välispraktikat tutvustades õpilastele praktika võimalusi ja rõhutades, et praktika on kooli esindamine oli Kertu esimene, kes tundis huvi praktikavõimalustest Tallinnas. Ta tõi põhjuseks Tallinnasse mineku, et saada rohkem kogemusi ja tõestada ennast väljaspool kodulinna. Põhjaliku kaalumise tulemusena valis Kertu hotell Radisson restorani ja jäi oma praktikaga väga rahule. PKHK-s toimunud praktika kaitsmisel oli tema lai naeratus ja säravad silmad tunnistuseks sellest, et valik osutus õigeks ja praktika eesmärgid said täidetud.

Hevelin Kärp, Heli Västrik (rühmajuhatajad)