Siseterviseraja avamine

Homme, 12. aprillil kell 12:30 avatakse Pärnumaa kutsehariduskeskuse (PKHK) siseterviserada. Avamine toimub terviseraja stardis, A-korpuse I korrusel kell 12.30. Avamisel toimuvad terviseraja läbimise võistlused, millest võtavad osa meie kooli tublimad sportlased.

PKHK rada on Pärnus neljas. Hiljuti avati terviserada Politseimajas ja veel on rajad olemas Pärnu Linnavalitsuses ning Tervises.

Iga aasta aprillis on saanud kenaks traditsiooniks mõelda tavapärasest enam oma südame tervisele. Tänavu toimub traditsiooniline südamenädal 14.-20. aprill. Liikumisaasta toetamiseks ja tähistamiseks on see pühendatud liikumisele, mis on hea tervise üks peamisi aluseid.

PKHK raja avamine toimub vahetult enne südamenädala algust, niisiis kutsume kõiki rajale! Pikkade tundide jooksul koolipingis või töölaua taga istumisele on terviseraja läbimine kord päevaski tervislikuks vahelduseks.

Teeme endale head - võtame raja aktiivselt kasutusse!

PKHK-sse terviseraja loomise idee algataja ja elluviija on PKHK õpilasesindus. Radade mahamärkija SA Eesti terviserajad. Tegevust rahastab Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti riik PRÕM tegevuse 8.7 „Kutsehariduse maine tõstmine“ vahenditest.