Sloveenia partnerkooli Biotechnical Centre Naklo õpilased ja õpetajad viibivad praktikal meie koolis 11.09-22.09.2017. Alates tänasest on siis meie koolis praktikal õpetajad Kristina Frlic ja Tadeja Polajnar ning õpilased: Ema Burjek, Tina Ržek, Eva Bečan, Neža Urh ja Jakob Razinger.

Noormees õpib pagari eriala ja tüdrukud toiduainetöötlemist ning nende praktika sisaldab kaks nädalat erinevaid praktilisi tunde meie õppeköökides ning suurköögis. Õpetajad on toiduainete töötlemise ja toiduainetehnoloogia valdkonna esindajad ja on meie koolis, et toetada ja juhendada õpilasi.

Partnerkooliga Sloveeniast on meil mitme aastane koostöö. Biotechnical Centre Naklo koolis käisid meie meie aianduse õpilased ja õpetajad eelmisel aastal praktikal.

Külalistega Sloveeniast on plaan on külastada veel ka Olustveres ja Viljandis asuvaid kutseõppeasutusi. Lisaks soovivad nad tutvuda Tallinna ja Tartuga ning meie ilusate rabadega.

Soome partnerkooli SATAEDU juuksuri eriala õpilased viibivad meie koolis ja praktikaasutustes Pärnus ajavahemikul 11.09-13.10.2017. Soome kooli juuksurieriala õpilased on praktikal Estonia Medical Spa ja Helle&Helen Mai Selveri juuksurisalongides.

SATAEDU kooliga on Pärnumaa Kutsehariduskeskusel väga pikaajaline koostöö ja igal aastal on meie kaasabil oma välispraktika siin sooritanud mitmed juuksuri ja kosmeetiku eriala õpilased. Samuti on meie õpilased saanud võimaluse tänu SATAEDULE teha praktikaid Soome praktikabaasides.