Huvi- ja kutseharidus saavad kokku kolmapäeval, 13. septembril Pernova Hariduskeskuse tehnikamaja sünnipäeval, mida tähistatakse traditsiooniliselt koos külalistega.

Pärnumaa Kutsehariduskeskuse (PKHK) õpetajad juhendavad töötube üldhariduskooliõpilastele, et aidata noortel paremini mõtestada oma õpinguid. Huvikooli huviringides leitakse üles valdkonnad mis kõnetavad ning kahe kooli koostöös saab õppida erinevates keskkondades ja ennast arendada.

 

Projektijuht Daisi Lorentsi sõnade kohaselt pakutakse sel sügisel esimest korda tegevusi kogu päeva jooksul. Kell 9:00 algab „Tehnikamaja aardejaht“ üldhariduskoolide 3.-5. klasside õpilastele, mille vältel läbivad õpilased mini-töötoad.

Kell 13:00-15:00 juhendavad PKHK kutseõpetajad Kuninga tänava põhikooli ja Rääma põhikooli 7.-9.klasside noori töötubades, kus õpitakse  digitaalelektroonika skeemi koostamist, õpetajaks on Värdi Soomann. Programmeerimise töötuba  keskendub  2D Arkanoid mängu loomisele Unity mootoriga kus programmeerimine on C# keeles, juhendajaks Kristjan Leotoots. Metallitöötoas õpetavad Mai põhikooli 5. klassi õpilastele keevitusharjutusi kutseõpetajad Urmas Rebas ja Ilmar Eek.

Koolidele pakutav osa on õpilastele tasuta. Kell 16.00 algab Pernova Hariduskeskuse tehnikamaja sünnipäeva puhul perepäev, kus perekond saab sissepääsu lunastada koogiga või piletiga. Lisaks „Tehnikamaja aardejahile“ pakutakse juurde veel puutöö- ja kokkamise töötuba.

Kell 18:15 avatakse torditelk, sünnipäevapidu lõpeb kell 19:00.

 

Lisainfo:

Daisi Lorents

Pernova Hariduskeskus

projekti-ja huvijuht

 58070155

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Pressiteate koostas:

Anneli Rabbi

Pärnumaa Kutsehariduskeskus

avalike suhete juht

516 1099

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.