Pärnumaa Kutsehariduskeskuse (PKHK) avatud uste päevad „Keskkonna- ja tervisesõbralik kutsekool“ toimuvad 21. ja 22. novembril 2017. aastal II Euroopa kutseoskuste nädal raames, mis leiab aset 20.-24. novembril 2017. aastal. Töötubade kaart

 

Lahtiste uste päevadel toimuvad õpilastele ja teistele õpihuvilistele erialade töötoad, PKHK siseterviseraja tutvustamine ning erialade õpilasvarjutamine. Noorte suunajatele toimub infoõhtu „Kutseharidus on lahe!“: Erialade töötubades on õpilastel ja teistele õpihuvilistel võimalus osaleda 21. ja 22. novembril. Osalejatele ja õpilasvarjudele on töötubades tagatud ka kerge kehakinnitus! Kuid meil on avatud ka söökla (kl 10-14) ja kohvik (kl 8-15).

21. - ja 22. novembril asub PKHK fuajees õpilasesinduse messiboks, kust on võimalik saada lnfot, sh ajakavad (koos ruuminumbritega), õppimisvõimaluste tutvustamine jpm. Õppehoonetes on ka PKHK sekretäri eriala õpilased, kes aitavad teid õigetesse ruumidesse ja õppehoonetesse liikuda.

Rohkem infot lahtiste uste päevade kohta saate õppe- ja karjäärinõustaja Kersti Oksaare käest (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 445 9465).

Tegevust rahastab Euroopa Sotisaalfond ja Eesti riik ning tegemist on PRÕM tegevuse 8.7 „Kutsehariduse maine tõstmine“ vahenditega.

Kohtumiseni 21.-22. novembril!