Noored juuksurid olid edukad

Meie kooli kolm esmakursuslat osalesid "Noor Juuksur 2018" kutsevõistlustel, kus kõik õpilased said tunnustuse osaliseks.

Korraldaja oli Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus ja sõnumiks, et kõik ei pea olema alati Tallinna keskne ja järgneval aastal kutsuvad nad külla ka oma sõpruskoolid Sankt Peterburist, Riiast jm. Seekord võtsid võistlusest osa Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus, Tartu Kutsehariduskeskus ja Pärnumaa Kutsehariduskeskus. Võisteldi kahes kategoorias: futuristlike vormide mäng ja uus klassika - ehk klassikaline punutis uudses vimkaga võtmes.

 

 Futuristlikus kategoorias võistles Riiko Kojoni, kes saavutas I koha (võistlustöö nr 3) ja Merit Seer (võistlustöö nr 5), kes saavutas eripreemia tehnilise teostuse eest. Riiko tutvustas oma tööd: "Meil oli vaja teha töö "Raamidest väljas". Mõtlesime siis, et paneks paika kõigepealt raamid, mida siis ületama hakata. Meil on taga ka raam." Ženja Fokini kommentaar: "Akende tootjad peaks kiiremas korras Teiega ühendust võtma, nad saaksid siit endale hea reklaami!!!" Merit kommenteeris oma tööd: " Tegemist on aasta 2020 kontorisoenguga" (meie harjassoneg). Merilin Aur võistles Uus klassika kategoorias ja saavutas tihedas rebimises III koha. 

Ženja Fokin kergitab saladuseloori: millised soengud on moes sellel aastal?

Parim juuksur 2018.

Pildigalerii Facebookis.

Õnnitleme võitjaid!