Olete oodatud neljapäeval-reedel, 1.-2. märtsil 2018. aastal Pärnumaa Kutsehariduskeskusesse (Niidupargi 12, Pärnu) lahtiste uste päevadele. Toimuvad koolisisesed kutsemeistrivõistlused ja lahtiste uste päevad,

mille raames saavad huvilised tutvuda erinevate Pärnumaa Kutsehariduskeskuse erialade ja õppekompleksiga ning lähemalt näha kutsemeistrivõistlusi. Lisaks on võimalik osa võtta ka töötubadest, milles osalemise eest väljastame õpilasele tõendi punktide kohta, mis annab 0,3 punkti õpilaskandidaadi vastuvõtutulemustele juurde tõendile märgitud õppekavale kandideerimisel järgmisel õpilaste 2018. suvisel vastuvõtul.

 

Kutsemeistrivõistlustega on võimalik igal soovijal omal käel tutvuda (kas ühiselt oma grupiga või omaette), aga kui teil on soovi osaleda töötubades, siis töötubadesse on kohustuslik registreerumine.  

Ajakava:

  • Mõlemal päeval ajavahemikus 8.30-13.30 PKHK erialade töötoad (registreerimine, avatakse 6. veebruaril, registreerimise tähtaeg 22.02.2018);
  • Mõlemal päeval ajavahemikus 8.30-13.30 PKHK kutsemeistrivõistlused (võimalus vaadelda, ilma registreerimiseta);
  • Mõlemal päeval on võimalik gruppidel ettetellimisel osa võtta PKHK õppehoonete ekskursioonist ajavahemikus 8.30-13.30, ekskursiooni hinnanguline kestus on 45 minutit (registreerimine on avatud, vormi täidab grupiga kaasas olev saatja);
  • Mõlemal päeval toimub kell 12.00-12.30 PKHK ja kutsehariduse info pooltund „Kutseharidus on lahe!“ õpetajatele, lapsevanematele, noorsootöötajatele, karjäärikoordinaatoritele ning kõikidele teistele noorte suunajatajale (registreerimine on avatud).  

Ajakava koos võistluste ja töötubade toimumiskohtadega anname teile ürituste päevadel, 1.-2. märtsil.

Nimetatud ajakava põhjal on teil võimalik ringi liikuda kutsevõistluste ja töötubade toimumiskohtade vahel. Lisaks on õppehoonetes õpilased, kes aitavad teid suunata ruumidesse.

Tutvuge üritusega ka Pärnumaa Kutsehariduskeskuse Facebooki lehel, kust leiate jooksvat infot ürituse kohta: https://www.facebook.com/events/538402676552694/.  

Pärnumaa Kutsehariduskeskuses on võimalik ka süüa, mille kulud kannab iga soovija ise (supp maksab ~1,50€, praad ~2,20-2,60€). Väljapoolt Pärnust tulijatel tuleb transport üritusele ise oma kulude eest organiseerida.

Lisainfo: Pärnumaa Kutsehariduskeskuse õppe- ja karjäärinõustaja Kersti Oksaar, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 445 9465.

Kohtumiseni juba 1.-2. märtsil!