Kutsehariduse edendamise innovatsioonikohvik toimub koostöötamiskeskuses Forwardspace

Pärnumaa Kutsehariduskeksus (PKHK) kutsub osalema ja kaasa mõtlema kutsehariduse edendamise innovatsioonikohvikus (KEIK). Viies valdkonnapõhine KEIK teemal informatsiooni - ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT), toimub neljapäeval, 22. märtsil kl 15 Forwardspace ruumides (Akadeemia 1, Pärnu). Peaesineja on Ants Sild, kes on Baltic Computer Systems tegevjuht, kohvikus arutletakse IKT-erialade õppimise ja õpetamise tuleviku üle.

 KEIK raames toimuvad koos tööandjatega ja linnakodanikega vabas vormis vestlusringid ja arutelud. Laudkondade juhtideks on tööandjad, erialaliitude esindajad või eriala spetsialistid ning PKHK õppevaldkondade esindajad. Arutelude eesmärgiks on luua kolmemõõtmeline koostöö, kuhu koolitus- ja tööjõuvajaduse sisendi annavad tööandjad. Innovatsioonikohvikus osalejad genereerivad koostöös kooliga ideid erialade populariseerimiseks ja väärtustamiseks, paindlikuma õppetöö korraldamiseks ning maine tõstmiseks.

 Forwardspace on koostöötamiskeskus ehk HUB Pärnu kesklinnas, mis pakub (idu)ettevõtjatele ja vabakutselistele kontorikohta ning inspireerivat töökeskkonda.

 KEIK tegevust rahastab Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti riik ning tegemist on PRÕM tegevuse 8.7 „Kutsehariduse maine tõstmine“ vahenditega.

KEIK registreerimine kuni 16. märtsini asub SIIN: https://goo.gl/forms/MxpY75rZkirnuMJP2

Lisainfo:

Anneli Rabbi

Pärnumaa Kutsehariduskeskus

Avalike suhete juht

Tel: 516 1099

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.