Kutse konverentsile "Kuhu lähed, kutseharidus?"

Olete oodatud konverentsile „Kuhu lähed, kutseharidus?“, mis toimub teisipäeval, 10. aprillil Pärnu Kontserdimajas kell 11-16. Konverentsi korraldavad Pärnumaa Kutsehariduskeskus (PKHK) ja Eesti Tööandjate Keskliit. Konverents on osalejatele TASUTA. Kava: http://bit.ly/kuhuliigud, registreerimine kestab kuni 2. aprillini http://bit.ly/kuhulahed

 

Kutsehariduse arengutele suunatud konverentsi eesmärk on tekitada avalik diskussioon 21. sajandi vajalikest oskustest. Konverentsil käsitletakse teemasid kutsehariduse arenguperspektiividest ja mõtiskletakse selle üle, et kuidas me edasi liigume. PKHK sai 15. aastaseks ja 105 aastat kutseharidust Pärnumaal on seotud läbi Karl Ristikivi tsitaatide tema romaanist „Tuli ja raud“, mis ilmus 1938. aastal. Selle õppeaasta alguses möödus Karl Ristikivi sünnist 105 aastat. Nii Soome kui ka Eesti tööandjate ja haridustöötajate ettekanded käsitlevad tulevikusuundi kutseharidusmaastikul, juhitakse tähelepanu täiend- ja ümberõppe võimalustele ning tehakse kokkuvõtte kutsehariduse maine tõstmise projekti tegevustest.

  Konverentsi modereeerib Anu Välba, ERR saatejuht.

Konverents on osalejatele TASUTA, tegevust rahastab Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti riik ning tegemist on PRÕM tegevuse 8.7 „Kutsehariduse maine tõstmine“ vahenditega.

Lisainfo:

Anneli Rabbi

Pärnumaa Kutsehariduskeskus

Avalike suhete juht

Tel: 442 7875; 516 1099

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.