Kuues KEIK ehk kutsehariduse edendamise innovatsioonikohvik teemal "Päikeseelekter, kas võimalus või vajadus?" toimub neljapäeval, 31. mail, kell 15 Pärnumaa Kutsehariduskeskuse suures auditooriumis B-303. Vestlust juhib ERR saatejuht Urmas Vaino.

Paneeldiskussioonis osalevad Eesti Energia esindaja Enefit Green AS juhatuse liige Innar Kaasik, Eesti Päikeseelektri Assotsatsiooni tegevjuht Andres Meesak, Kinnisvaraekspert maaklerteenuste juht Janno Peterson, Maaülikooli tehnikainstituudi teadur Priit Pikk, Eesti Ehitusettevõtjate Liidu esindaja Eston Ehitus AS juhatuse liige Peep Sakk, Agal Kinnisvarad OÜ juhatuse liige Ago Kalmer, Eesti Elektritööde Ettevõtjate Liidu tegevjuht Märt Viileberg.

 

KEIK peateemaks tehnika, tootmine, ehitus ning fookuses on fotoelektriliste elektritootmissüsteemide paigaldaja eriala. Arutletakse tulevikuenergeetika ja päikeseenergia tasuvuse üle ning otsitakse poolt ja vastu argumente.  

Arutelude eesmärgiks on luua kolmemõõtmeline koostöö, kuhu koolitus- ja tööjõuvajaduse sisendi annavad tööandjad. Innovatsioonikohvikus osalejad genereerivad koostöös kooliga ideid erialade populariseerimiseks ja väärtustamiseks, paindlikuma õppetöö korraldamiseks ning maine tõstmiseks. 

Kutsume kõiki huvilisi osa võtma, kaasa mõtlema ja kõnelema kutsehariduse edendamise innovatsioonikohvikus KEIK, mille märksõnadeks on informeerida, inspireerida ja edendada. KEIK on osalejatele tasuta, tegevust rahastab Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti riik ning tegemist on PRÕM tegevuse 8.7 „Kutsehariduse maine tõstmine“ vahenditega. 

Lisainfo: Anneli Rabbi, Pärnumaa Kutsehariduskeskus, avalike suhete juht, tel: 516 1099, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.