Neljapäeval, 6. septembril toimuvad Pärnumaa Kutsehariduskeskuse B-korpuses Onnineni messipäevad 2018, mida korraldab üritusturundusagentuur Frank Events. Ajavahemikus 4.-7. september toimuvad sarnased messid ka Narvas, Tartus ja Tallinnas. Onninen on üks suurimaid tehniliste toodete hulgimüüjaid, kes omab mitmeid esindusi üle Eesti, kaasa arvatud Pärnus. Messil osaleb 32 tarnijat erinevatest valdkondadest (kütte-, vee-, ventilatsiooni-, tööstustooted ning elektritooted). Messi eesmärk on tutvustada tulevastele omaala spetsialistidele tarnijate erinevaid kaasaegseid lahendusi, jagada infot tulevikutrendide osas ja nõuandeid ka edaspidise karjääri valikul. Messidel on oodatud lisaks tarnijatele ka ümberkaudsete ettevõtete esindajad ning nimetatud valdkondade vastu huvi tundvad Pärnumaa Kutsehariduskeskuse õpilased ja õpetajad.

Üritus algab kell 9.45 püramiidtamme istutamisega Pärnumaa Kutsehariduskeskuse õuele, et kinkida EV100-le puu. Ürituse keskmes on elektriteemaline seminar (B303) ning küte-vee-ventilatsiooni teemaline seminar (B307) kell 10.00-14.00. Samal ajal on võimalik messil osalejatel tutvuda erinevate tarnijate kaasaegsete lahenduste ja tulevikutrendidega.

Oma 25. sünnipäeva tähistab Onninen kooliõpilastele korraldatava võistlusega Onninen69, kus õpilastel on võimalus lahendada laval erinevaid ülesandeid, kasutades selleks virtuaalprille. Võistlusesse on kaasatud erinevate messil osalevate ettevõtete toodang nii elektri-, ventilatsiooni-, kanalisatsiooni- jms valdkondadest. Õpilased lahendavad ülesannete jadasid nagu Rakett69 saates. Võitjale paneb Onninen välja auhinnaks 100 euro suuruse kinkekaardi Kingitus.ee keskkonnas. Lisaks peaauhinnale on võimalik saada ka muid meeneid.

Ürituse päeval palume teil saabuda aadressile Niidupargi tn 12/1, Pärnu, B-korpus.

Rohkem infot Onnineni messipäevade kohta saate õppe- ja karjäärinõustaja Kersti Karu käest (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 445 9465).

Kohtumiseni 6. septembril!