PKHK kutsevõistlused ning lahtiste uste päevad koos Pärnu linna tehnoloogiapäevadega

17. ja 18. jaanuaril 2019. aastal toimuvad kahe päeva jooksul koolisisesed kutsevõistlused Pärnumaa Kutsehariduskeskuse erinevatel erialadel. Kutsevõitlused hõlmavad nii individuaalseid kui meeskondlike ülesandeid.

Kutsevõistluste korraldusse on koostööpartneritena kaasatud ka tööandjate esindajad (sh ka Pärnumaa Kutsehariduskeskuse vilistlased), kes osalevad hindamiskomisjonides ja toetavad kutsevõistluste korraldust.

 

Erialade tutvustamiseks toimuvad samal ajal paralleelselt lahtiste uste päevad koos Pärnu linna tehnoloogiapäevadega 2019, mille raames saavad Pärnumaa üldhariduskoolide õpilased tutvuda erinevate erialade ning vastavate erialadega seotud ettevõtetega, et neil oleks lihtsam langetada erialaseid valikuid. Lisaks on Pärnumaa üldhariduskoolide õpilastel ja õpetajatel võimalik lähemalt näha kutsevõistlusi. Huvilistel on võimalik enne üritust tutvuda ka kutsevõistluse ning töötubade ja õppereiside ajakavadega.

Pärnu linna (sh osavaldade) üldhariduskoolide õpilastel on võimalik osa võtta Pärnumaa Kutsehariduskeskuse töötubadest, millele järgnevad ettevõtete külastused. Töötoad on täitunud! Töötubades on õpilastel võimalik tutvust teha järgnevate erialadega: müüja-klienditeenindaja ja laotöötaja, pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia, kokk, turismiettevõtte teenindaja, majutuskorraldus, elektroonikaseadmete tehnik, keevitaja ja koostelukksepp, tisler ja CNC töötlemiskeskuse operaator, IT-süsteemide nooremspetsialist, kergete rõivaste rätsep ning fotoelektriliste elektritootmissüsteemide tehnik. Igale töötoale järgneb ka eelnimetatud erialadega seotud kahe ettevõtte külastus. Mõlemad päevad lõppevad kutsevõitluste autasustamisega.

Töötubade ja õppereiside korraldusse on koostööpartneritena kaasatud Pärnu Linnavalitsus ja Pärnumaa Arenduskeskus. Töötubade ja õppereiside korraldust rahastab Pärnu Linnavalitsus.

Lisainfot ürituse kohta Pärnumaa Kutsehariduskeskuse õppe- ja karjäärinõustaja Kersti Karu käest (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 445 9465).