23. novembril toimub Pärnumaa Kutsehariduskesksuses Jaan Künnapi loeng kõrgustes töötamisest koos praktiliste näidetega.

Algus kell 12:00 ruumis D308.

Loengut on eriti oodatud kuulama õpperühmade FEL-19 ja ARÕ-18 õpilased.
Samuti ootame loengut kuulama ka kõik teisi huvilisi. Palume ennast eelnevalt registreerida e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. .

Jaan Künnap (sündinud 9. veebruaril 1948 Kõuel) on eesti fotograaf, alpinist ja treener. Ta on tõusnud enam kui 150 mäe tippu. Koos Kalev Muruga on ta esimesi eestlasi, kes on tõusnud Tian Shani kõrguselt teise mäe Han-Tengri (7010 m) tippu. Oma alpinismialase tegevusega on Künnap pälvinud aunimetuse Lumeleopard ning temast on tehtud samanimeline portreefilm. Esimese Eesti alpinistina pälvis ta Eesti Punase Risti teenetemärgi (üldse on saanud kolm alpinisti). Ta juhib Jaan Künnapi Alpinismiklubi.

Künnapil on olnud üle poolesaja isikunäituse ja ta on jõudnud kõrgetele kohtadele kümnetel fotovõistlustel. Ta on andnud välja raamatuid ja olnud mitmete dokumentaalfilmide operaatoriks.

Praktikute kaasamine õppetöösse on võimalik meetme "Õppe seostamine tööturu vajadustega" raames, mida rahastavad Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti riik.