Pärnumaa Kutsehariduskeskuse peale eriolukorda alates 18.05.2020

Info uuendatud 13.05.2020

Alates 18.05.2020 toimub Pärnumaa Kutsehariduskeskuses õppetöö tunniplaani alusel nii distantsõppena kui ka osaliselt koolimajas.

Jälgida  palume hoolikalt tunniplaani, sealt saate täpse info, kas õppetöö toimub kontakttunnina või e-õppe vormis. Alates 18. maist on muutunud tundide ajad, uusi aegu - vaata siit. Tunnina on kasutusel ka esmaspäevane 1.-2. tund.

Õppetöö koolimajas

Kinni peab pidama reeglist, et üle 10 õpilase korraga ruumi ei lubata samuti kehtib endiselt ka koolis 2 + 2 reegel. Kõik, kes õppetööle tulevad, peavad olema terved. Enda ja teiste tervise huvides ning vähendamaks nakatumisohtu on oluline käte pesemine ja hügieen. Isikukaitse vahendid saab vajadusel kooli poolt. Õpetaja jagab vajadusel oma klassiruumis viibijatele kaitsevahendeid (maske). Kaitsevahendite kasutamise on vabatahtlik. Kasutatud maski võib visata vaid selleks spetsiaalselt paigaldatud ja märgistatud prügikastidesse, mis asuvad koridorides. 

Toitlustamine

Kooli söökla on avatud kell 10.00 – 14.00, kohvik on avatud 8.00-14.00.Söömiseks antakse igale grupile iga päev kindel kellaaeg sõltumata kas on tund või vahetund. See võimaldab hajutada olukorda sööklas ja sellest kellaajast tuleb kinni pidada. 

Toitlustatakse õpilasi, kellel on sel päeval kontakttunnid.

Söögivahetunnid on gruppide kaupa toodud siin! Palume aegadest kinni pidada.

Võimalusel maksa kaardiga!

E-õppel olevad õpilased, kes on koolilõuna toetuse saajad ning kelle jaoks on koolilõuna hädavajalik, võimaldatakse toitlustamine erandkorras. Koolilõuna pakitakse kaasa. Oma soovist on vajalik ette teatada 15. maiks meili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefonitsi +37255932951. Kogu vajaliku info toidu kätte saamise kohta annab õpilastele samuti Hevelin Antsmäe.

Järelvastamised

Kuni 01.06.2020 toimuvad kõik järele vastamised veebikeskkonnas, õpetajaga kokkuleppel.

Koolis viibimise kord

Koolimaja on avatud vaid töötajatele ja õpilastele. Võõrastel koolimajas viibimine keelatud. Kooli territooriumil ja vahetus läheduses on keelatud ka suitsetamine, et vältida kogunemisi.

Raamatukogu

Raamatukogu on suletud, aga laenutatud raamatuid ja töövahendeid saab tagastada. Küsimuste korral ja lisainfo saamiseks palume ühendust võtta e-posti teel: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistada 445 1954. 

Õpilaskodu

Õpilaskodu on avatud pühapäeva kella 15.00-st kuni reede kella 18.00-ni. Õpilaskodu ja majutuse kohta tekkinud küsimustele vastab PKHK õpilaskodu juhataja tel 58607746.

Praktika ja töökohapõhine õpe

Õpilaste praktika või töökohapõhine õpe võib jätkuda või alata, kui kõik osapooled (õpilane, vanem, tööandja) on sellega nõus. Seejuures aga peab majandustegevus jätkuma ja ettevõtete tegevust tuleks võimalikult vähe häirida. Ettevõttepraktikat võib sooritada. Kui praktika sooritamine ei ole võimalik, siis tuleb selles informeerida praktikakorraldajaid: tehnikaõppeosakond – Pille Nurmberg See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., teenindusõppeosakond Karin Torin See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Lõpukursused

19.06.2020 ei toimu esialgselt kavandatud suur lõpuaktus ehk aktused korraldatakse väiksearvuliste õppekavade/kursuste lõikes.

Täiendus– ja ümberõpe

Muudatustest ja edasilükkamistest on informatsioon koolituste kalendris.

Nõustamine

Õpilased, kes tunnevad, et vajavad nõustamist või esineb probleeme õppimisega või õppevõlgnevuste likvideerimisega või on võimalus pöörduda abi saamiseks õppenõustaja Marina Skljarenko See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel: 56989340, facebook: Marina Õppenõustaja ja Õppe- ja karjäärinõustaja Lisette Kandima See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel: 56946570 poole.