PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS ON 14.03 - 12.04.20 SULETUD

Valitsus kuulutas seoses koroonaviiruse pandeemilise levikuga maailmas ja viiruse tõenäolise Eesti-sisese leviku laienemisega riigis välja eriolukorra.

Sellest tulenevalt on, koroonaviiruse leviku tõkestamiseks, Pärnumaa Kutsehariduskeskus suletud alates 14.03 – 12.04.20.

Alates 14. martsist 2020 ei toimu kutsehariduskeskuses kontaktõpet. Õppetöö toimub aga jätkuvalt, tunniplaani alusel, distantsõppe vormis. Õppeülesandeid edastavad õpetajad õpilastele infosüsteemi ÕIS kaudu.

Õpilaste praktika või töökohapõhine õpe võib jätkuda või alata, kui kõik osapooled (õpilane, vanem, tööandja) on sellega nõus. Majandustegevus peab jätkuma ja ettevõtete tegevust tuleks võimalikult vähe häirida.

Ära jäävad ka kõik üritused, mis on järgmisteks nädalateks plaanitud. Samuti ei toimu aprillikuus ekameid.

Lõpukursustel õppevõlgade likvideerimine toimub distantsõppe teel. 19.06.2020 ei toimu planeeritud suurt lõpuaktust, kursuste kaupa korraldatakse väiksemas mahus aktusi.

Ettevõttepraktikat võib sooritada. Kui praktika sooritamine ei ole võimalik, siis informeerida sellest praktikakorraldajat: tehnikaõppeosakond Pille Nurmberg (pille.nurmberg@hariduskeskus), teenindusõppe osakond Karin Torin (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

Jälgiga informatsiooni jooksvalt siinsamas kooli kodulehel ja kooli sotsiaalmeedia kanalites.

 Kool jälgib edasise olukorra kujunemist ning langetab vastavaid olukorrale otsuseid.

 

PALUME OLLA TÄHELEPANELIKUD NII ENDA KUI TEISTE SUHTES NING SÄILITADA MÕISTLIK MEEL!