MÄNG "PÜÜA PKHK TEKKEL JA TEE PILTI"

Märgi meeldivaks Pärnumaa Kutsehariduskeskuse FB leht https://www.facebook.com/kutsehariduskeskus
Tee oma isiklikul Facebooki või Instagrami seinal avalik postitus, mis sisaldab Pärnu bussipeatustes oleva mängu reklaami taustal tehtud pilti, lisatud #pkhk2020 ja märgitud (tag) sõber, kellega koos kooli läheksid.

free site templates

Mängu "Püüa PKHK tekkel ja tee pilti" tarbijamäng toimub alates 18.05.2020 kuni 31.08.2020. Tarbijamängu korraldab Pärnumaa Kutsehariduskeskus. tarbijamäng toimub Pärnumaa Kutsehariduskeskuse Facebooki lehel aadressil https://www.facebook.com/kutsehariduskeskus ja Instagramis @parnukhk

Mängus ja kampaaniaauhinna loosimises osalemiseks:
- märgi meeldivaks Pärnumaa Kutsehariduskeskuse FB leht https://www.facebook.com/kutsehariduskeskus
- tee oma isiklikul Facebooki või Instagrami seinal avalik postitus, mis sisaldab Pärnu bussipeatustes oleva PKHK reklaami taustal tehtud pilti, lisatud #pkhk2020 ja märgitud (tag) sõber, kellega koos kooli läheksid.

Mäng lõpeb 31.08.2020 kell 11.00. Võitjatega võetakse ühendust 5 tööpäeva jooksul alates võitjate väljaloosimisest. Korraldajal on õigus avaldada võitjate nimed PKHK kodulehel ja Facebookis. Korraldaja kontrollib auhinna võitnud isikute vastavust kampaania reeglitele. Korraldajal on õigus keelduda auhinna üleandmisest, kui võitjad ei ole täitnud kampaania reegleid.


Auhinna kättesaamiseks võtab Korraldaja võitjaga sotsiaalmeedias ühendust. Kampaania auhindu ei asendata võitjate nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata auhinna maksumust rahas.